4 rodzaje torebek niezbędnych w Twojej szafie

4 rodzaje torebek niezbędnych w Twojej szafie

Torba na zakupy

Przede wszystkim torba na zakupy to jedna z tych toreb, których nie może zabraknąć w Twojej szafie. Kiedy potrzebujesz wydajności, są one najlepszym rozwiązaniem. Wyobraź sobie, że Twoja szafa jest pełna tych akcesoriów, w których nie możesz nawet trzymać telefonu komórkowego. Ich przeznaczenie jest czysto estetyczne i jest to punkt, który należy wziąć pod uwagę, ale nie najważniejszy przy wyborze. Bądź sprytna, bądź praktyczna, szukaj toreb, które ułatwią Ci życie.

Brąz, czerń i granat, czy nam się to podoba czy nie to kolory, które najlepiej pasują do wszystkiego. Posiadanie akcesoriów w tych odcieniach to posiadanie torebek, które pasują do wszystkiego. Torebka z nadrukiem, torebka we fluorescencyjnym kolorze, czy torebka z futerkiem… Mogą przyciągnąć uwagę, mogą się podobać, ale pamiętaj, najpierw wybierz prosty model w jednym z tych trzech kolorów, więcej z niego wyciągniesz. Aby uniknąć kompulsywnego kupowania, musimy zatrzymać się, aby zastanowić się, co możemy połączyć torbę z, którą zamierzamy kupić z resztą garderoby. Im więcej ubrań możemy sobie wyobrazić, tym lepiej.

Jak prawidłowo nosić torebkę?

Torebka wieczorowa lub biżuteryjna

Zawsze powinniśmy mieć bardziej elegancką torebkę na bardziej formalne wydarzenia czy okazje. Wielokrotnie kupujemy torebki na biżuterię w różnych rozmiarach, kolorach, kształtach… A jeśli się zastanowić to okaże się, że zazwyczaj używamy ich tylko raz i to często na ślub. Pomyśl, ile ślubów masz w roku? Dlatego polecamy Ci monochromatyczną torebkę i co najwyżej biżuteryjną, która pasuje do wszystkiego: złota lub srebrna.

Torebka na ramię

Jeśli często nosisz zbyt duży ciężar w torebce, polecamy model torby na ramię, ponieważ jest ona uważana za jedną z najlepszych toreb dla Twoich pleców. Musimy dbać o nasze zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego polecamy również model crossbody, który pozwala na zrównoważenie ciężaru i noszenie go zarówno na ramieniu, jak i na plecach, a także na zmianę pozycji i sposobów noszenia.

Torebki na dokumenty

Ważne jest również, aby mieć poważniejszy model torebki, idealny do pracy. Jeśli plecak lub torba na dokumenty stanie się częścią Twojej garderoby, będziesz wiedziała dokładnie, co założyć na przykład na rozmowę o pracę i będziesz to robić dobrze. Niektóre modele pozwalają również na przenoszenie laptopa, ale można je również wykorzystać do wędrówek lub podróży.

admin

Podobne wpisy

Zasady stylowej kobiety

Zasady stylowej kobiety

1 Comment

Dodaj komentarz