Modne tkaniny wykorzystywane do produkcji torebek damskich

Modne tkaniny wykorzystywane do produkcji torebek damskich

Odporne, łatwe do czyszczenia i przyjemne w dotyku. Poza trzema podstawowymi cechami, które muszą spełniać tkaniny na torebki, aby stały się idealnym wyborem, pojawiły się trzy nowe trendy: muszą być lekkie, wykończenia muszą być metaliczne i powlekane tworzywem sztucznym, a sposób wykonania tkanin na torebki musi być przyjazny dla środowiska i z poszanowaniem praw pracowniczych.

Efekt skóry, klasyk wśród materiałów na torebki, który nigdy nie umiera

Materiały ekologiczne są ucztą dla zmysłów, jednak znacznie podnoszą koszt końcowego wyrobu. Dobrym tego przykładem jest skóra. Wad jest więcej. Czyszczenie takiej torby nie jest łatwe, a jej żywotność jest ograniczona. To samo dzieje się z tkaninami na torby, takimi jak konopie, wiklina, rafia, tkaniny na bazie bambusa lub bawełny, ich odporność jest mniejsza, a czyszczenie bardziej skomplikowane, więc w końcu się ulegają zniszczeniu a pamiętajmy, że torba musi być odporna.

W odpowiedzi na te wady przemysł tekstylny oferuje doskonałe alternatywy, a jedną z nich jest skóra lub tkaniny z efektem skóry. Materiały te odpowiadają na potrzeby, jakie konsument ma w stosunku do nowej torby: są bardzo łatwe w czyszczeniu, wystarczy wilgotna ściereczka, aby pozostawić je w nienagannym stanie; są odporne, wytrzymują lata w doskonałym stanie; są przyjemne w dotyku i co jest cechą coraz bardziej pożądaną – są lekkie.

5 sposobów na przechowywanie torebek bez zajmowania miejsca

Metaliczne i powlekane tworzywem sztucznym: najfajniejsze wykończenia torebek

Wpisują się w tzw. styl uliczny. Są to niezwykle wygodne torby, które często przybierają formę plecaka lub posiadają podwójną rączkę (do noszenia przez ramię, a także na krzyż), o dobrej pojemności, bardzo lekkie oraz o świeżym i bardzo młodzieżowym charakterze dzięki metalicznym wykończeniom.

W rzeczywistości, często można zobaczyć te modele wśród tych, którzy mieszkają w sercu dużych miast, podróżują komunikacją miejską i muszą spędzać długie godziny z dala od domu, ponieważ potrzebują toreb, które są doskonałym sprzymierzeńcem przez cały dzień. Są one w stanie pomieścić wszystko, czego potrzebują na intensywny dzień i wytrzymać niesprzyjającą pogodę.

Tkaniny na torby z duchem zrównoważonego rozwoju

Coraz więcej konsumentów chce znać proces produkcji torby, od wybranego surowca po produkcję. Pochodzenie tkaniny, to czy została pozyskana w sposób etyczny i zrównoważony, czy zakład produkcyjny przestrzega kryteriów ochrony środowiska i czy chroni prawa pracowników w kraju pochodzenia, to aspekty, które niepokoją coraz bardziej świadomych i lepiej poinformowanych obywateli. Te tkaniny torebkowe, które odpowiadają na te przekonania, będą miały niszę na rynku i otwarte drzwi do długich prognoz na przyszłość.

admin

Podobne wpisy

Jaką torebkę wybrać na wieczór w kasynie?

Jaką torebkę wybrać na wieczór w kasynie?

Wybór torby do pracy

Wybór torby do pracy

Jak czyścić skórzaną torebkę?

Jak czyścić skórzaną torebkę?

5 sposobów na przechowywanie torebek bez zajmowania miejsca

5 sposobów na przechowywanie torebek bez zajmowania miejsca

1 Comment

Dodaj komentarz